87 / 100

Tipy na vianočné darčeky pre mužov. Vyberte vhodný darček pre domáceho kutila, vášnivého záhradkára či chovateľa

Výber darčekov na Vianoce je každoročným orieškom, ktorý však musíte rozlúsknuť, ak chcete svojim blízkym urobiť radosť. Vianočné darčeky pre mužov sú často tým najťažším rébusom. Čo darovať manželovi, partnerovi, otcovi, svokrovi či synovi pod vianočný stromček? 

V AGmajster sme pre vás pripravili niekoľko tipov na darčeky pre mužov, s ktorými zaručene zabodujete. Stačí si vybrať podľa toho, do ktorej z uvedených charakteristík obdarovaný patrí.

Podľa čoho vybrať vianočné darčeky pre mužov?

Hoci majú páni často kreatívnejšie polovičky, mamy a dcéry, realitou je, že prekvapenie po rozbalení vianočného darčeka nahrádza strojený úsmev v momente, keď si vybalia ďalší teplý sveter, papuče na doma alebo spodné prádlo. Prečo je tomu tak?

Dôvod je jednoduchý. Až na niekoľko výnimiek si treba priznať, že sa, milé dámy, veľmi nevyznáte vo vybavení dielne. Ani v tých nadstavcoch, skrutkách a záhradných pomocníkoch, ktorých muži tak často berú do rúk. K tomu, aby ste však našli ideálny vianočný darček, nie je potrebné, aby ste poznali rozdiel medzi klasickou a príklepovou vŕtačkou. Tentokrát vám postačia naše tipy, z ktorých si rýchlo vyberiete podľa toho, do ktorej skupiny by ste obdarovaného zaradili.

15 tipov na vianočné darčeky pre mužov, s ktorými neurobíte krok vedľa

Nápady na vianočné darčeky pre domáceho kutila

Domáci kutil je veľmi vzácny druh chlapa, ktorého potreba neustále niečo vylepšovať, avšak i opraviť v prípade potreby pokazené veci v domácnosti, je diagnóza na celý život. Sedí tento popis na vášho partnera, brata či otca? V tom prípade je výber darčeka na Vianoce jasný. Poobzerajte sa po niečom univerzálnejšom, čo by sa mu do výbavy dielne mohlo hodiť. Príkladom je kufrík s náradím alebo praktické aku náradie. Trefou do čierneho sú však aj vždy potrebné boxy a skrinky, ktorých pre domáceho kutila dušou i srdcom nikdy nie je dosť.

Ľudová
voľba
Please select listing to show.
Zlatá
stredná cesta
Please select listing to show.
Pre domáceho kutila, ktorý veľmi poslúchal
Please select listing to show.

Nápady na vianočné darčeky pre večného staviteľa

Postavil už dom alebo zrenovoval bývanie pre celú rodinu a stále má plné ruky práce či nápadov? Pre večných staviteľov a majstrov si pri výbere vianočného darčeka dajte záležať na kvalite. Stavebné náradie vyberajte podľa toho, čo najčastejšie drží v ruke, prípadne sa zamerajte na všeobecných pomocníkov, ktorí sú mu nápomocní pri väčšine činností. Príkladom sú vždy potrebné rezače dlažby a ostatní pomocníci na stavbách.

Ľudová
voľba
Please select listing to show.
Zlatá
stredná cesta
Please select listing to show.
Pre staviteľa, ktorý veľmi poslúchal
Please select listing to show.

Nápady na vianočné darčeky pre chovateľa

Ak chlap trávi veľké množstvo času medzi štvornohými či operenými obyvateľmi vášho dvora, možno ho celkom isto označiť za chovateľa. Jednou z možností je, darovať mi na Vianoce nový, živý prírastok do stáda, kŕdľa či svorky. Ak si však na výber netrúfate, prípadne to už u vás vyzerá ako v chovateľskej stanici, poobzerajte sa v ponuke hospodárskych potrieb, v ktorej nájdete zaručene kúsky, ktoré mu starostlivosť o zvieratá uľahčia.

Ľudová
voľba
Please select listing to show.
Zlatá
stredná cesta
Please select listing to show.
Pre chovateľa, ktorý veľmi poslúchal
Please select listing to show.
AGmajster.sk

Nápady na vianočné darčeky pre zanieteného záhradkára

Pre všetkých tých, ktorí majú ruky večne od hliny a skúšajú stále nové spôsoby, ako vypestovať čo najlepšiu úrodu či zveladiť okrasný záhon, je stávkou na istotu záhradné náradie. V širokej ponuke drobných záhradníckych potriebzaručene nájdete kúsky, ktoré mu v uplynulej sezóne doslúžili, prípadne je najvyšší čas ich vymeniť za nové. Nuž, a ak chcete partnerovi či otcovi prácu okolo záhradky uľahčiť, krok vedľa určite neurobíte kúpou krovinorezu, rokmi overenej píly Stihl, kultivátora alebo iného motorového náradia.

Ľudová
voľba
Please select listing to show.
Zlatá
stredná cesta
Please select listing to show.
Pre záhradkára, ktorý veľmi poslúchal
Please select listing to show.

Nápady na vianočné darčeky pre nadšeného novomanžela

Zvlášť kategóriu, kde možno zaradiť všetkých mužov, ktorí sa práve stali domácimi pánmi alebo objavili krásu nejakého remesla, ktorým sa snažia zveľadiť bývanie svojej rodine a blízkym, sme nazvali “nadšení novomanželia”. Vybrať darček pre tento typ chlapov je v celkou jednoduché, stačí sa zamerať na ich nové hobby. Nuž a v prípade, ak jedného skutočného novomanžela doma práve máte, vedzte, že pre zabezpečenie plynulého chodu domácnosti bude celkom určite potrebovať základnú výbavu, ako napríklad sadu kľúčov, farebne rozlíšenú sadu bitov alebo šikovné aku náradie.

Ľudová
voľba
Please select listing to show.
Zlatá
stredná cesta
Please select listing to show.
Pre novomanžela, ktorý veľmi poslúchal
Please select listing to show.

Podarilo sa vám vybrať darček, ktorý mu padne do rúk alebo výbavy ako uliaty? Veríme, že sme vás vďaka našim tipom minimálne inšpirovali, ktorou cestou sa pri hľadaní vhodných vianočných darčekov pre mužov vo vašom okolí vydať. Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať, radi vám podáme pomocnú ruku.

zdieľanie článku

Budeme radi, ak našu snahu odmeníte zdieľaním článku svojim priateľom.

súvisiace články
def01

Potrebujete poradiť?

Hollóši RV, s.r.o.
zákaznícka podpora